Kale Gömme Rezervuar Yedek Parça

Kale Gömme Rezervuar Yedek Parça

Kale Gömme Rezervuar Klozet

Gömme rezervuar klozet modelleri, gömme rezervuarların bir tuvalet ile birlikte birleştirilmesiyle oluşan modern bir tuvalet tasarımıdır. Bu sistem, tuvalet kasesinin altına gömülen bir su deposu ve bu su deposuna su sağlamak için gerekli olan mekanik parçalardan oluşmaktadır. Gömmeli rezervuar klozetler, geleneksel klozetlere kıyasla çok sayıda avantaja sahiptir. Bu rezervuarların kurulumları da mutlaka bir tesisatçı tarafından yapılmalıdır. Oldukça pratik bir kullanıma sahip olan bu ürünler modelleri üzerinde olan farklılıklar dolayısıyla oldukça çeşitlidir. Bu çeşitlilik beraberinde birçok farklı ihtiyacı karşılamayı ve oldukça geniş ürün yelpazesine sahip olmaya getirmektedir. Ürünlerin çeşitli markanın lehine bir durum olmaktadır

Kale Gömme Rezervuar Boşaltma Grubu

Gömme rezervuar boşaltma grubu, klozetin içindeki suyun hızlı ve etkili bir şekilde boşaltılmasını sağlar. Bu boşaltma grubu, klozetin arka tarafındaki gömme rezervuardan çıkan boru ile klozetin altındaki atık su borularına bağlanır. Gömmeli rezervuarlarda bulunan boşaltma grubu genel olarak iki ana parçadan oluşmaktadır. Boşaltma vanası ve çıkış borusu, bu iki ana parçadır. Boşaltma vanası, suyun hızlı bir şekilde klozetin içinden geçmesine izin verir. Çıkış borusu ise suyun klozetten dışarı atık su borularına yönlendirilmesini sağlar. Bu boşaltma grubu, farklı tasarımlarda bulunabilir. Fiyat performans açısından oldukça tercih edilebilir olan bu ürünler oldukça geniş bir ürün yelpazesi ile çeşitlendirilir. Müşterilerin farklı boyut ya da farklı fonksiyon ihtiyaçları bu geniş ürün yelpazesi sayesinde karşılanabilir. Bu durum satışlar üzerinde oldukça olumlu etkilere sahiptir.

Kale Gömme Rezervuar Flatörü

Gömmeli rezervuarlarda kullanılan flatör, depo içindeki su seviyesini kontrol etmek ve gerektiğinde depoya suyu doldurmak amacı için kullanılan bir yüzdürücüdür. Flatör, depo içindeki suyun yükselmesi ya da düşmesiyle hareket ederek su seviyesini kontrol eder. Gömme rezervuar flatörü, genel olarak su seviyesinin belirli bir seviyede kalmasını sağlamaya yarar. Su seviyesi arttığında ya da azaldığında, flatör kendi görevini yaparak suyu olması gereken seviyeye getirir. Gömmeli rezervuar flatörü, çok değişik şekillerde tasarlanabilir ürünlerdir. Bazı modellerde dikey bir mil üzerine monte edilmişken bazı modellerde ise flatör, bir kablo ya da zincir üzerinde hareket etmektedir. Modeli nasıl olursa olsun, her flatörün amacı aynıdır. Amaçların aynı olması ile birlikte genel modellerdeki ve boyutlardaki farklılıklar ürünlerin oldukça çeşitlendirilmesini sağlar. Çeşitli ürün imkanları ile farklı zevkleri sahip kullanıcılar ürünleri tedarik edebilir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir