Atakoy Pimas Açma

Ataköy Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Modern toplumların şehirleşme ile beraber gelen en büyük sorunlarından biri de Su tesisat kaynaklı sorunlardır. Binalar planlanırken pis ve temiz su tesisatları normal standartlarının altında malzemeler kullanılarak tasarlandığı için belirli süreler geçtikten sonra arızalanmaya başlarlar.  tuvalet tıkanma sorununu ele aldığımızda sorunu teşkil eden ana Sorunun Pimaş tesisatının oldukça Küçük olduğunu ve gerekli yerdeki eğimlerin olması gereken den daha az verildiği karşımıza çıkar.Ama günümüzde bu sorun modern donanımlar sayesinde ortadan kalkmaya başlamıştır.

Ataköy Tuvalet tıkanıklığı arızasına profesyonel anlamda ilk çözümler görüntülü kanal açma cihazlarının piyasaya sürülmesine dayanmaktadır. Görüntülü kanal açma cihazının aparatı tıkanan tuvalet kanalına sarkıtılarak tıkanma arızasının kaçıncı metrede oluştuğunun verisi monitöre iletir. Cihaz üzerinde bulunan spiraller belirlenen metrelerde dönmeye başlayarak tıkanıklığı kökeninden açmaya çalışırlar. Cihazın işlevleri sayesinde tıkanıklık çok derinlerde bile oluşmuş olsa da tıkanıklığı açmak çok uzun sürmez. ATAKÖY Tuvalet tıkanıklığı arızasını açmak için özel tasarlanmış kameralı cihazlarda; su geçirmeme özelliğine sahip led aydınlatma aparatı, yirmi otuz metrelere kadar inebilen itme kablosu, yönlendirme modülleri ve el terminalleri bulunur.

Cihazlardan anında görüntü alma ve canlı olarak son durumu gözlemleme imkânlarına sahip olursunuz. Cihazların en büyük avantajlarından bir tanesi de yapıyı tahrip etmeden, kabataslak kırma ve dökme işlemleri uygulamadan tıkanıklığı giderme özelliği olarak sayılabilir. Cihaz tıkanmaya neden olan cismin boyutu ve derinliği hakkında detaylı veri geçtiğinden, cihazı kullanan teknikerleri tıkanıklığı gidermek için daha kolay bir şekilde strateji geliştirirler. Tıkanıklığın derinliği ve neden olan cisim hakkında bilgi sahibi olunduğu için tıkanıklık açma işlemi normal süresinden daha kısa bir zaman da giderilerek kullanıcının daha uzun süre mağdur olması engellenir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir