Tıkanıklık Açma

Ataköyde Robotla Tıkanıklık Açma Nasıl Yapılır?

Boru içi tıkanıklık tespitinin yapılmasından sonra ise müdahale işlemimiz başlıyor. Öncelikle robot işleme hazırlanıyor. tıkamış olan madde ya da cisim her ne ise buna uygun bir uç, esnek telin ucuna geçiliyor. Tel olarak bahsetmiş olduğumuz uzun çubuk, lavabo açıcı olarak kullanılan sustalara benzemekle birlikte, elektrik ile çalışan bir robot ve kırmaya yarayan bir uç ile kullanıldığında tıkanıklık için çok daha tehlikeli bir hale geliyor. Ataköy Gider açma robotu bu şekilde hazırlandıktan sonra tespit edilen nokta açılıyor. Tüm gider açıldıktan sonra bir yıkama işlemi gerçekleştiriliyor. Bu aşamadan sonra da tekrar pimaş görüntüsü alma yapılarak size gösteriliyor. Böylelikle bizden alacağınız hizmet sayesinde giderinizin tamamen açıldığı da size ispatlanmış oluyor. Firmamız müşterileri ile arasında olan güven ilişkisine üst düzey bir önem gösterdiğinden memnun kalmadığınız bir hizmet sunmamız mümkün değildir. Memnuniyetsizliğiniz bir şekilde giderildikten sonra işlem tamamlanır ve giderleriniz konusunda uzun yıllar boyunca rahat etmeniz sağlanır. Aynı işlemler bizzat banyo ve tuvalet lavabolarınızda ve diğer atık su giderlerine de uygulanabilmektedir.

Diğer Tikaniklik Açma Tekniklerimiz Nelerdir? 

Firmamız robot teknolojisinin yanında daha farklı teknikleri kullanarak da boru açma işlemi yapabilmektedir. Bu teknikler arasında, pompa tekniği,  jetler ile basınçlı su verme tekniği de yer almaktadır. Ancak bu işlemler her zaman kendi başına yeterli olmayacak ve bazen problemi daha da karmaşık bir hale getirebilecektir. Bu yüzden de daha profesyonel ve kesin çözüm sunan yöntem tercih edilmektedir. Lavabo tıkanıklığı açma fiyatlarımız hesaplanırken, pimaş görüntüleme ücretlere dahil edilmemektedir. Pimaş görüntüleme hizmetimiz bu onarım işlemi için ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Eğer sizler de işin içinden çıkamadığınızı düşünüyorsanız bir telefon ile bizlere ulaşarak teknolojimizden ve çalışanlarımızın tecrübesinden faydalanabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir