LAVABO AÇMA

Lavabolar her zaman ihtiyaç duyduğumuz ve birçok yerde de kullanım gereksinimi duyduğumuz araçlar olarak bilinmektedir. Günümüzde kullandığımız lavabolar her evin farklı bölgelerde, mutfaklarda, banyolarda ya da tuvalet bölgelerinde her zaman ihtiyaç duyduğumuz gereksinimler olarak bilinmektedir. Bunların yanı sıra ise işletmelerde ya da kafeterya ya da restoran gibi yerlerde de lavabo kullanımı oldukça önemli hem temizliği hem de düzenli bir şekilde hizmet vermesi açısından da önem taşımaktadır.Son yıllarda kullanılan ve yeni evlerde monte edilen lavabolar filtreli bir şekilde uygulandığı için tıkanma sorunları filtre temizliği ile de çözümlenebiliyor.

Fakat eski yapılarda ya da eski lavabo sistemlerinde ise filtre sistemi tercih edilmediği için yaşanan tıkanıklıklar derin bölgelere kadar ulaşılabiliyor ve kullanılan pis suyunda tahliye imkânsız halede gelebilmektedir. Bunların yanı sıra ise tıkanan lavabo çözümü için ise lavaboların sökülerek gider yollarına ulaşılması ve bazen de duvarların kırılması gibi konulara da ihtiyaç duyulabilinmektedir.

Bunlara alternatif olarak ise günümüzde hizmet veren bazı tesisat firmaları ellerindeki özel cihazlar sayesinde bu tür konulara daha kısa süre içersinde de çözüm bulabilmektedirler. Tıkanan lavabo nasıl açılır sorunu gibi konularda cihazlardan yardım alarak tıkalı olan bölgeyi ve noktayı görüntülü olarak tespit edebilmekte ve bu bölgede yapılan çalışma ile de hem kısa süre içersinde hem de az masraf ile bu konuyu da olumlu olarak da sonuçlandırabilmektedirler.

 

Bu şekildeki konulara alternatif olarak ise tıkanmış lavabo konusunda sizlere yardımcı olabilen bazı uzman tesisatçı firmaları ise kullandıkları bazı yeni teknoloji elektronik cihazlar aracılığıyla kamera görüntülü bir şekilde tıkanıklık olan bölgeyi tespit edebiliyor ve yine kullandıkları cihazlar ile de tıkanmış olan kısmı kısa bir zaman içersinde de çözüme kavuşturabilirler. Ve yine aynı zamanda ise tıkalı lavabolar gibi konularda bu günlerde binlerce kişinin gönlü rahat bir şekilde tekrar aynı sıkıntıları yaşamadan kullandığı ve tıkanma korkusu olmadan da uzun zaman ve bitmeyen yıllarda faydalanabileceği ürünler olarak da kullanılmaktadır. Bahsettiğimiz konularda bu tür konularda işinde uzman olan Gencler Tesisat dan LAVABO AÇMA icin  yardım alabilirsiniz.